Filtr zmiękczający wodę do ASTRY

Email
Filtr zmiękczający wodę montowany do Astry
Szczegóły produktu

 

Złogi kamienia odkładające się na elementach urządzeń parowych, powodują niszczenie sprzętu oraz większe użycie energii lub paliwa zasilającego.  Filtr wyposażony jest w specjalne złoże (kryształki polifosfatu), które powoduje, że zawarty w wodzie fosforan zostaje zamieniony na fosforan wapnia, dzięki temu tzw. „kamień kotłowy” jego ilość diametralnie zmniejsza się wewnątrz bojlera. Fosforan wapnia nie jest przyswajalny przez organizm ludzki, dlatego też  wkładu z polifosfatem nie wolno stosować do uzdatnia filtracji wody pitnej. Filtr  przeznaczony jest do filtracji zimnej wody ogólnoużytkowej.
Żywotność złoża od 1 do 2 miesięcy (w zależności od jakości i ilości przefiltrowanej wody).

Nasz serwis prowadzi montaż filtrów zasypowych kryształkami polifosfatu do urządzeń parowych. Prowadzimy sprzedaż kryształków polifosfatu w opakowaniach 1,5kg. Zawartość filtrów zalecamy wymieniać w okresie od 1-2 miesiące.

Chcesz aby twoje urządzenie służyło tobie dłużej, zacznij stosować kryształki polifosfatu. Małym nakładem zaoszczędzisz sporo, oprócz czasu poświęconego na konserwację urządzenia również pieniądze na naprawy.